Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Otázka: Kolik dní přijmout balíček?
A: Vaše objednávka bude do dvou pracovních dnů po obdržení doručení platby. Obecně platí, že bude trvat 5-7 dny dostávat svou zásilku u vašich dveří (door to door). Pokud tomu tak není dorazí do 10 pracovních dnů, kontaktujte nás. My vám bude co nejdříve kontaktovat. Nejsme zodpovědní za nesprávné nebo nedoručitelné adresy. Prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné doručení.

Q: Musím platit daně a poplatky?
A: My vám zaplatí předem téměř všechny tarify v řadě míst na světě (jako jsou USA, EU). V některých případech, v závislosti na různé účely a předmětů nakupovaných, daně mohou být účtovány příjemci.

Otázka: mohu objednat?
A: Jakmile je příkaz dodáván, sledovací číslo bude automaticky odeslán do e-mailu. A sledovací číslo může být řízen během 48 hodin. Budeme také poslat e-mail z webu sledovat svou zásilku.

Pro více informací, prosím, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Vrácení zboží do
Vzhledem k tomu, že náš projekt na internetu koupit, můžete není možné koupit brzké testování a na místě neviditelném, jsme vyvinuli přiznání a výměna politika se zaměřuje na služby zákazníkům. Samozřejmě doufáme, že jste spokojeni s výběrem. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svým výběrem, náš návrat a výměna politika je takto:

Na oplátku:
Všechny položky mohou být vráceny do 15 dnů od obdržení. Všechny vrácené zboží musí být nikdy použity, a v novém stavu. Všechny vrácené obaly musí být pojištěna. Nemůžeme dát problémy s non-kvality, jako plnou náhradu: "Tento výrobek není to, co jsem si představit."
"Rozmyslel jsem si to na tomto výrobku."
"Nelíbí se mi Líbí se mi z nějakého důvodu po obdržení výrobku."
Pokud jste povinni kupovat tyto důvody, vrátí se z projektu, musíme původním obalu (platíte poštovné) zpět do našich výrobků. Až obdržíme vrácený výrobek, plus doprava, budeme účtovat repopulace poplatek ve výši 25% z celkové částky a dá vám částečnou náhradu. Před nákupem, prosím, pečlivě vybrat velikost a barvu.

Pro AC:
Přijímáme pouze nové, nikdy nepoužíval výměnu zboží s veškerým příslušenstvím a obalů. Prosím, vraťte do 15 dnů ode dne doručení zásilek. Všechny návratové obaly musí být pojištěna, výměny budou odeslány po návratu byl přijat během 5-7 dnů. Kupující je vždy odpovědný za náklady na dopravu.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
zpět
Copyright © 2020 theclub.cz. Powered by theclub.cz